Franczyza studia prowadzącego treningi EMS

Trening EMS to inaczej Electrical Muscle Stimulation. Już sama nazwa pokazuje nam, na czym dokładnie polega ten trening. Jest to aktywność fizyczna, dzięki której możemy uzyskać doskonałe efekty, a przy tym nie są nam potrzebne długie i wyczerpujące ćwiczenia. Zatem, warto wiedzieć, na czym polega ten właśnie trening, czy warto się zdecydować na tego typu aktywność fizyczną i jakie zalety z niego wynikają?

Trening EMS – co to jest?

Trening EMS to po prostu specjalny rodzaj treningu, które wykorzystuje urządzenie, które ma na celu elektrostymulację mięśni. Jest to trening niezwykle bezpieczny, a przede wszystkim dający rewelacyjne efekty. Trwa on bardzo krótko, a przy tym dzięki niemu możemy wytrenować różne partie mięśni, takie jak na przykład nogi, czy też brzuch. Obecnie cieszy się on ogromną popularnością, więc obecnie powstaje wiele studiów treningowych, które korzystają z rozwiązania jakim jest franczyza ems. Na samym początku elektrostymulacja mięśni stanowiła jedynie element fizjoterapii, która stanowiła wsparcie w tradycyjnych ćwiczeniach fizycznych. Obecnie z tej właśnie metody treningu korzystają profesjonalnie zawodnicy różnych sportów, trenerzy fitness, jak również osoby, które chcą szybko i skutecznie zbudować sobie mięśnie 

Jak działa EMS? 

Warto wiedzieć, że trening EMS, a wiec elektrostymulacja mięśni sprowadza się do tego, że za pomocą impulsów elektrycznych wywoływane są intensywne skurcze tkanek. Wszystko odbywa się przez układ specjalnych elektron, które znajdują się na kombinezonie, który zakłada osoba ćwicząca. Ten właśnie kombinezon jest niezwykle lekki, nie krępuje naszych ruchów, a do tego współpracuje z profesjonalnym komputerem, który obsługiwany jest przez naszego trenera. 

Jakie efekty daje trening EMS?

Jeżeli chodzi o efekty, to pierwsze możemy zauważyć już po 4 – 6 tygodniach systematycznych ćwiczeń. Jeżeli weźmiemy pod uwagę czas, który będziemy poświęcali na treningi, to z całą pewnością efekty zauważymy błyskawicznie. Jeżeli treningi EMS będą regularne, to zwiększymy naszą kondycję i wytrzymałość, podniesiemy tempo przemiany materii, a przede wszystkim spalimy nadmiar tkanki tłuszczowej. Trening ten ma wiele różnych zalet, do których zaliczyć można między innymi to, że pozwala on nawet dwukrotnie szybciej spalić tkankę tłuszczową, niż w wypadku standardowych treningów. To tego ćwiczenia EMS są krótsze, ponieważ jeden trwa jedynie dwadzieścia minut. Ta metoda treningowa polecana jest każdemu, kto nie lubi wyczerpujących treningów, a chce móc cieszyć się zgrabną sylwetką. 

Wszystkich zainteresowanych otwarciem własnego studia oferującego trening EMS zapraszamy na stronę https://www.intime20.pl/franczyza-ems/ po więcej szczegółów.