Zostań kierowcą Bolta i pracuj według własnego planu

Jeszcze nie tak całkiem dawno, bo kilka lat temu korzystanie z usług przewozowych było przysłowiową loterią. Na przyjazd taksówki czy innego rodzaju umówionego transportu można było czekać długo a nawet wcale się do nie doczekać. Obecnie jedyne czego potrzebujemy by szybko przedostać się z jednej części miasta do drugiej o smartfon i aplikacja taxi Bolt czy też Uber. Jest to zdecydowanie jeden z najtańszych, najszybszych i najbezpieczniejszych sposobów na przemieszanie się, dzięki czemu aplikacje te bardzo szybko zyskały ogromną popularność. Równie ciekawym rozwiązaniem jest praca jako kierowca w ramach tych aplikacji. Dowiedz się jak zostać kierowcą Bolt i jakie korzyści niesie ze sobą ten rodzaj zarobku.

Nie musisz mieć własnej firmy

Praca jako kierowca Bolt jest o tyle wygodna, że nie wymaga od kandydata posiadania własnej firmy. W końcu nie każdy kierowca chce lub ma czas zajmować się wszystkimi sprawami formalnymi, jakie niesie ze sobą własna działalność. Praca w Bolt umożliwia każdemu możliwość zatrudnienia się na niezależnym etacie, bez konieczności wpisu do rejestru firm. Wystarczy jedynie podjąć współpracę z jednym z partnerów flotowych Bolt, który zajmie się wszelkimi formalnościami i pomoże nam w uzyskaniu statutu kierowcy taxi a nawet wypożyczy auto z własnej floty. I tak przykładowo, firma OnlyGo – partner Bolt Kraków, stwarza taką możliwość potencjalnym kierowcom i oferuje najlepsze benefity na rynku dla nich, a także pasażerów korzystających z usług firmy.

Pracę jako kierowca Bolt, może podjąć również osoba posiadająca własną działalność. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, bowiem w takiej sytuacji możemy rozliczać się samodzielnie oraz nie płacimy prowizji dla partnera flotowego. Jedyne co należy zrobić w sytuacji posiadania własnej działalności to wejście na stronę Bolt i wypełnienie krótkiego kwestionariusza. Jeśli zaś chodzi o formalności, jakie należy spełnić to jest to jedynie kilka podstawowych kwestii, wśród których możemy wymienić ukończenie 21 roku życia, posiadanie prawa jazdy od minimum roku, posiadanie zaświadczenia o niekaralności oraz przejście podstawowych badań lekarskich niezbędnych do prowadzenia auta.

Kierowca Bolt Kraków

Kierowca Bolt – praca według własnego planu

Zatrudnienie się jako kierowca Bolt nie jest standardową pracą na etat, jaką kojarzyć możemy z korporacji taksówkarskich. Jest to możliwość elastycznego dostosowania własnego grafiku według naszym możliwości i potrzeb zarobkowych. Istotny jest tutaj również fakt, że wysokość osiąganych przez kierowców dochodów jest wprost proporcjonalna do tego, ile godzin tygodniowo spędzają w trasie. Dzięki temu możemy precyzyjnie ustalić czas, który musimy spędzić za przysłowiowym „kółkiem”, dostosowując go do naszych potrzeb zarobkowych. Nie oznacza to, jednak, że praca kierowcy Bolt musi odbywać się w schemacie poniedziałek – piątek w godzinach 8 – 16. To sam kierowca ustala w jakich dniach i o jakiej porze chce podejmować się kursów oraz czy bardziej opłacalna będzie dla niego praca w środku tygodnia czy może wykonywanie kursów jedynie w weekendy. Z tego powodu praca jako kierowca Bolt to świetne rozwiązanie dla studentów oraz osób, które z różnych względów muszą „dorobić” do otrzymywanej w pracy pensji.

Szczegóły oferty pracy na stanowisku kierowcy w firmie Bolt, znajdziesz na stronie https://onlygo.pl/oferta/praca-bolt, która szczegółowo przedstawia wszystkie najważniejsze wytyczne dla potencjalnych pracowników.