Wskazówka do znalezienia tanich i bezpłatnych zajęć fitness

Gdy studia butikowe podnoszą ceny, entuzjaści fitnessu, którzy mają ograniczony budżet, odczuwają presję. Słynne studio barre i kolarskie o nazwie Flywheel było tym, które zwiększyło zakres opłat dla kilku klas, a do stada dołączyło wiele innych. W 2016 roku SoulCycle i ClassPass również podniosły ceny.

Jednak nie ma się czym martwić, ponieważ istnieje kilka sposobów wypracowania taniego, a nawet bezpłatnego. Musisz tylko wiedzieć, jak je znaleźć. Oto kilka.

1: Programy Karmy

Jeśli możesz zdecydować się na zajęcia fitness w ramach programu Karma, może to stać się jednym z najtańszych i lukratywnych sposobów prowadzenia fitnessowego stylu życia. Studio fitness jogi zapewnia bezpłatne zajęcia zamiast zmiany. Praca, którą musisz wykonać, to zamiatanie studiów, sprzątanie łazienek i innych rzeczy, a to może być świetny sposób na pogodzenie się z personelem studia. Takie programy dają pracownikom szansę na uzyskanie certyfikatu instruktora w bardzo niskiej cenie. Jeśli kochasz studio fitness, program karmy jest jedną z najlepszych opcji.

2: FitReserve i ClassPass

Najwyraźniej FitReserve i ClassPass nie są najlepszymi opcjami, o ile dotyczy to możliwości budżetowych. To są najlepsze sposoby na wypróbowanie nowego studia, które zostało wprowadzone w miejscu, w którym mieszkasz. W zamian za wcześniej ustaloną cenę otrzymujesz stałą liczbę zajęć, które wymieniają ich zajęcia fitness za pośrednictwem stron. Oferują 20-30% zniżki oraz zniżki wprowadzające.

3: Oferty typu „pierwszy raz za darmo”

Większość studiów oferuje bezpłatne klasy lub zniżki dla osób, które po raz pierwszy uczęszczają na siłownię. Takie oferty nie zawsze są promowane, ale możesz je znaleźć, gdy otworzysz strony internetowe studiów. Chociaż niewiele z nich oferuje całkowicie bezpłatne zajęcia, inne oferują zniżki na kilka pierwszych klas.

4: Groupon

Jedna z często zapomnianych przeszkód w świecie fitnessu. Jest to strona ze zniżkami, która oferuje korzystne oferty na wszystko, od kickboxingu po zajęcia jogi w cenie z wystarczającą zniżką. Jednak wszystkie studia nie oferują zniżek na Groupon i są przeznaczone głównie dla początkujących użytkowników studia. Dlatego należy zachować ostrożność przy rezerwacji pierwszej klasy w studio.

5: Zenrez

Zenrez to program, który jest bardzo podobny do FitReserve i ClassPass, ale jedyną różnicą jest to, że nie musisz płacić ani grosza za członkostwo. Wystarczy zarejestrować się na stronie, a następnie zarezerwować zajęcia w najlepszych studiach. Gdy to zrobisz, otrzymasz zniżkę.

Dlatego teraz, gdy znasz już pięć opcji, które możesz wybrać, aby wybrać bezpłatne członkostwo, na co czekasz? Upewnij się, że zdecydowałeś się na którykolwiek z nich i czerp korzyści, aby objąć zdrowy styl życia.