Szerokie możliwości, jakie niesie za sobą Manager Allegro w ErpBox

Decydując się na przygodę ze sprzedażą, wiesz, że głównym celem jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Możesz do tego wykorzystać jedną z najbardziej znanych na rynku polskim platformę sprzedażową, jaką jest Allegro. Co więcej, doskonałe połączenie stworzy ona z modułowym rozwiązaniem ErpBox, które przekłada się na znaczne zwiększenie efektywności pracy. Z pomocą ErpBox-a zautomatyzujesz swój proces sprzedaży, a manager Allegro nie będzie stanowił dla Ciebie problemu.

Funkcjonalność, która zdecydowanie wpłynie na zwiększenie efektywności Twojej pracy – integracja Manager Allegro

Wykorzystując integrację dostępną w ErpBox, masz możliwość skorzystania z managera, który pozwoli Ci zoptymalizować Twoją sprzedaż. Jest to funkcjonalność niezwykle łatwa w obsłudze, można powiedzieć nawet, że intuicyjna. Z jej pomocą bez trudu zachowasz płynność sprzedaży, wpływając pozytywnie na swoje statystyki i przychody. Co więcej, czas, jaki będziesz musiał poświęcić na wystawienie aukcji i zarządzanie nimi będzie zdecydowanie krótszy. Manager Allegro za sprawą wbudowanych parametrów umożliwia zautomatyzowanie procesu wypełniania pól. A w przypadku znajdującego się w bazie produktu możliwość wybrania zdjęć z bazy. Jednak to nie wszystko. Z jego pomocą stworzysz ustandaryzowany opis aukcji.

Manager Allegro – możliwość przejrzystego filtrowania

Decydując się na wybór efektywnej funkcjonalności w ErpBox jaką jest integracja Allegro wraz z managerem uzyskujesz możliwość przejrzystego filtrowania następujących wartości:

  • ceny;
  • aukcje;
  • ilości;
  • a także wyszukiwanie danej aukcji po określonej frazie w opisie.

Manager Allegro – narzędzie, które dopasowuje się na bieżąco do nowych standardów

Jeśli wybierzesz ErpBox wraz z integracją Allegro, będziesz miał całkowitą pewność, że nie będziesz z tyłu za nowościami wprowadzanymi przez tą niezwykle popularną platformę sprzedażową. Dlatego nie warto się zastanawiać nad tym, czy skorzystanie z tego modułowego rozwiązania jest dla nas dobre. Wypróbuj już dziś. Warto też zerknąć na https://www.erpbox.pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/ i uzupełnić swoją e-commercową wiedzę o dodatkowe informacje na ten temat.