Dlaczego warto wybrać kalendarz jednodzielny?

Kalendarze jednodzielne to takie z jednym kalendarium, na którym widać aktualny miesiąc. To dość popularny typ, z którym każdy spotkał się w swoim życiu. Posiadają one dużą ilość miejsca do zadrukowania, dlatego można umieścić na nich logo i nazwę firmy lub chwytliwe hasło reklamowe. Umożliwia to nie tylko połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem, ale także wypromowanie marki.

Zalety kalendarzy reklamowych

Kalendarze reklamowe dają ogrom możliwości jeśli chodzi o personalizację produktu. Dzięki temu w nienachalny sposób wypromują markę i zwiększą jej rozpoznawalność, a także pozwolą wyróżnić ją na tle konkurencji. To także pomysł na oryginalny i uniwersalny podarunek dla klientów, kontrahentów i pracowników firmy. Tego typu gadżet przyda się każdemu, niezależnie od branży. Kalendarz umożliwia planowanie działań zawodowych oraz prywatnych. Taki prezent można wręczyć niemal na każdą okazję, np. przed świętami Bożego Narodzenia.

Dlaczego kalendarze jednodzielne?

Obecnie najpopularniejszymi typami kalendarzy są jednodzielne oraz trójdzielne. Drugie z nich posiadają widoczne trzy karty z miesiącami oraz wolną przestrzeń do zadrukowania. Warto uzależnić wybór kalendarza od odbiorców i planowanego celu. Kalendarze jednodzielne są niedrogie, lecz efektowne i funkcjonalne. Często można je spotkać w biurach czy sklepach, przydadzą się także w domach. Ich zaletą jest minimalistyczny wygląd i możliwość zamówienia produktów w dużym nakładzie. By zamawiający był maksymalnie zadowolony z usług, powinien skontaktować się z drukarnią i skonsultować szczegóły projektu. Wtedy możliwe jest ustalenie ilości potrzebnych sztuk, terminu realizacji oraz elementów, które mają zostać uszlachetnione. Warto zapoznać się z ofertą drukarni w swoim mieście. Jeśli chodzi o kalendarze Poznań jest miastem, w którym działa ciesząca się zaufaniem klientów drukarnia Enveloper. Dostosowuje się ona do potrzeb klienta i produkuje kalendarze zarówno w małym, jak i dużym nakładzie. Po ustaleniu szczegółów przesyła zainteresowanemu wycenę wraz z terminem realizacji, a po akceptacji przechodzi do przygotowywania projektu. Produkty docierają do klienta odpowiednio zabezpieczone.

Podsumowanie

Obecnie można się spotkać z wieloma formami reklamy, które są dla klientów męczące. Dlatego należy poszukać sposobów na nienachalną promocję swojej firmy. Dobrym pomysłem jest zamówienie firmowych kalendarzy, które przydadzą się każdemu. Dużą popularnością cieszą się np. kalendarze jednodzielne.