Zarządzanie sprzedażą na Allegro

Jednym z głównych problemów dla osób korzystających z serwisu jest chaos, który powstaje przy większej ilości produktów. Dodawanie każdej aukcji z osobna oraz trudności w opanowaniu zamówień klientów to główny mankament internetowej sprzedaży. Znasz dobrze to uczucie? Jest na to całkiem sprytny sposób! Jeśli chciałbyś zwiększyć swoją efektywność, zaoszczędzić trochę czasu i nerwów, warto pomyśleć o specjalnym oprogramowaniu! Jego twórcy zadbali o to, aby sprzedaż przedmiotów była szybsza, a zarazem bardziej przejrzysta. Przekonajmy się, co może nam zaoferować i w jaki sposób wpływa to na zarządzanie naszą dotychczasową sprzedaż internetową.

Jak działa oprogramowanie?

OfererSell to narzędzie o dwojakim działaniu:

  • pozwala na szybkie wystawianie aukcji, staje się ono czynnością automatyczną
  • ułatwia realizację sprzedaży produktu po dokonanej transakcji

Dzięki niemu możemy pracować w ramach nowych szablonów Allegro. Wiąże się to z lepszą prezencją produktów, co przekłada się na lepszą sprzedaż. Nie da się ukryć, że ładnie “opakowany” produkt sprzedaje się lepiej. Wygląd aukcji staje się bardziej przejrzysty i nowatorski. Bez względu na ilość Twoich produktów i aukcji, możesz bardzo łatwo wystawiać przedmioty. Wystarczy kliknąć!  Mogą to być pojedyncze przedmioty, lecz warto wspomnieć, że możliwe jest także masowe wystawianie artykułów. Każdy sprzedający przedmioty w większej ilości zdaje sobie sprawę, że taka funkcja zdecydowanie ułatwia zarządzanie sprzedażą na Allegro. Nie musisz się martwić o bieżące informacje na temat promocji – OfererSell integruje systemy informacyjne sklepu, takie jak bramki SMS i newsletter. Dzięki temu Twoi klienci będą zawsze informowani o aktualnych promocjach i cenach aukcji – zarówno drogą mailową, jak i poprzez wiadomości tekstowe.

Klient zakupił przedmiot – co dalej?

Nie ma potrzeby pojedynczego pobierania każdego zamówienia z osobna. Dzięki OfererSell możesz ściągnąć je wszystkie w jednym czasie. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na ich pogrupowanie, zależnie od klienta. Jeśli masz kilka kont zarejestrowanych na Allegro, zainteresowanie może wzbudzić fakt, iż można zarządzać zamówieniami z jednego miejsca. Wystarczy, że podepniesz swoje konta do oprogramowania. Pozwala to na łatwiejsze trzymanie w ryzach Twojej działalności. Integracja z najlepszymi kurierami w kraju sprawia, że zamówienie jeszcze szybciej trafi do klienta. Szybka dostawa jest jednym z wyznaczników zadowolenia, co przełoży się na lepszą ocenę Twojego sklepu.