Roshen – ukraińskie słodycze podbijają Polskę

Roshen to firma zajmująca się produkcją słodyczy pochodząca z Ukrainy. Została ona założona przez Petra Poroszenkę w 1996 roku. Od 2015 roku firma weszła na rynek polski, gdzie prężnie się rozwija, zdobywając zaufanie coraz to nowszych klientów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Roshen, poznać flagowe produkty marki oraz odkryć jej wyjątkowość, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Zapraszamy do lektury!

Asortyment marki

Roshen posiada bardzo różnorodną oraz rozbudowaną ofertę. To właśnie ona sprawia, że każdy może znaleźć pośród niej swój ulubiony smak. Podstawowymi produktami są klasyczne czekolady, produkowane wedle niepowtarzalnej receptury, podobnie jak batoniki. Marka najbardziej zasłynęła jednak z cukierków na wagę, które szczególną popularnością cieszą się na Ukrainie. To właśnie tam m.in. we Lwowie, gdzie z Polski najbliżej, można udać się do ekskluzywnego salonu Roshen. Różnorodne cukierki takie jak: Kijów wieczorowy czy Liszczyna na wagę to bez wątpienia flagowy produkt firmy, którym mogą cieszyć się już Polacy. Oprócz tego, Roshen w swojej ofercie posiada również czekoladki oraz cukierki w pudełkach, które doskonale sprawdzą się w roli upominków na różnego rodzaju okazje. Firma produkuje także karmelki, żelki, bezy, herbatniki oraz wafle, a także rolady i biszkopty. Roshen posiada długoletnie tradycje – istnieje na rynku już od ponad 20 lat. To właśnie dlatego posiada ogromne doświadczenie w branży oraz potrafi sprostać wymaganiom swoich klientów.

Przyjrzyj się bliżej tym słodyczom na Kuri.com.pl.

Produkty Roshen na specjalne okazje

Ukraińska firma Roshen posiada również linię wyjątkowych produktów przeznaczonych na specjalne okazje. Zaliczają się do nich m.in. torty. Najbardziej popularnym z nich jest bez wątpienia tort kijowski, który charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem już od 1956 roku. Inne torty produkowane przez Roshen to: Trufle, tort Grylażowy, Złota brama, Złoty kluczyk, tort Praski czy Chocolissimo. Wszystkie torty Roshen są świeże, dlatego ich okres ważności wynosi 72 godziny od momentu otwarcia. Kolejnym produktem stworzonym z myślą o specjalnej okazji są zestawy świąteczne i noworoczne. Występują one w wielu wariantach – np. piernikowa chatka, ciastkarnia na kółkach czy torebka. Wszystkie z nich wypełnione są pysznymi, różnymi słodyczami marki Roshen. Taki upominek z pewnością podbije serce każdego dziecka. Zestawy oprócz wspaniałego, świątecznego wyglądu charakteryzują się także doskonałym smakiem.