Pełen wachlarz usług od CubeAccount

CubeAccount jest biurem rachunkowym, które od wielu lat działa i funkcjonuje na rynku usług finansowo-księgowych. Siedziba biura jest zlokalizowana w Warszawie , a przedmiotem działalności biura są szeroko pojęte usługi związane z prowadzeniem rachunkowości w Polsce oraz optymalizowaniem opodatkowania.

Oferta CubeAccount jest przeznaczona dla przedsiębiorców, którzy od niedawna istnieją na rynku, ale również dla doświadczonych firm. Biuro rachunkowe prowadzi pełną obsługę księgową dla indywidualnych przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, dla spółek handlowych i osobowych oraz dla rodzinnych firm. Ceny poszczególnych usług świadczonych na potrzeby klientów są zależne od czasu, który pracownicy biura będą musieli poświęcić, wymogów oraz indywidualnych negocjacji cenowych pomiędzy klientem a biurem.

Biuro rachunkowe CubeAccount oprócz prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych oferuje także inne ciekawe usługi. Dla przedsiębiorstw z własnym działem księgowości w strukturze organizacyjnej interesująca może okazać się opcja wykupienia w biurze rachunkowym CubeAccount usługi nadzoru księgowego, która polega na przekazaniu obowiązków i odpowiedzialności głównego księgowego do CubeAccount. Takie rozwiązanie może być stosowane stale lub na wypadek dłuższej nieobecności własnego księgowego, który świadczy pracę w danej firmie.

Przekazanie do CubeAccount obsługi kadrowo-płacowej wiąże się dla przedsiębiorców z możliwością rezygnacji z zatrudnienia specjalistów ds. kadr i płac w firmie oraz z potencjalnymi oszczędnościami. Dodatkowo biuro rachunkowe oferuje doradztwo  w zakresie podatków oraz wyboru najodpowiedniejszej formy opodatkowania działalności gospodarczej. Pracownicy biura CubeAccount pomagają także w zakresie dopełnienia formalnych obowiązków związanych z zakładaniem i rejestracją działalności gospodarczej oraz przy rejestracji VAT.

Pełen zakres usług świadczonych przez biuro rachunkowe można odnaleźć na stronie internetowej: https://cube-account.pl/oferta. Warto także odwiedzić stronę główną CubeAccount dostępną pod linkiem: https://cube-account.pl , gdzie można znaleźć również wiele ciekawych informacji.

Usługi oferowane przez biuro rachunkowe CubeAccount mogą stać się świetną opcją w szczególny sposób dla tych przedsiębiorców, którzy z uwagi na brak czasu albo wykształcenia w zakresie ekonomii i rachunkowości nie posiadają wiedzy na temat prowadzenia ksiąg rachunkowych, prawa podatkowego czy obsługi kadr i płac. Warto zauważyć, iż pracownicy CubeAccount świadczą także pomoc dla osób zainteresowanych rejestracją własnej firmy. Przedsiębiorcy, którzy z uwagi na s[specyfikę swojej branży muszą skupić się na zdobywaniu nowych klientów oraz osiąganiu zysku i poszerzaniu zakresu prowadzonej działalności oraz świadczonych usług mogą spokojnie pracować nad własną firmą. Przekazanie do biura rachunkowego obowiązków związanych z prowadzeniem księgowość, kadr i płac czy spraw związanych z podatkami odciąży pracowników firmy, a przez to pozwoli na przygotowanie ich do zadań, które przyczynią się do zwiększenia sprzedaży w firmie.